Kunstinäitus Universumi Tervendav Vägi St. Patrick’s restoranis, Tallinnas

Helendavad Maalid on nüüd rännanud minu kodulinna Tallinna. Restorani teisel korrusel asuv JekaArt kunstinäitus “Universumi Tervendav Vägi” lisab müstikat ja väge St. Patrick’s restorani, mis asub otse Tallinnas südames (Narva mnt 5) ning on sügisesel pimedal ajal just see õige koht, kus saad head toitu ja seltskonda nautida.

Näitust aitas üles panna ka restorani hingelt soe ja pühendunud omanik Ingrid. Muide, kõikidel maalidel on ümber eritellimusena tehtud raamid ning sisse on paigutatud spetsiaalne valgus, mis laseb maalidel helendada ja lisab neile veelgi enam sügavust ning aitab neid paremini tunnetada.

Ja mis veel ? Kõiki maale , mis sind kõnetama hakkavad, saad osta. Just nii, e-poes on kõik maalid täiesti olemas. Olen selle näituse tervikliku tulemuse üle väga rahul – JekaArt helendavad maalid sobivad restorani atmosfääri nagu valatult. Iga maali all on nimi ja qr kood, mida skaneerides suundud kodulehele ja saad tutvuda maali sügava sõnumiga.

Igale maalile said valitud sobiva värviga tekstiilijuhtmed. Tänu sellele sulanduvad teosed veelgi paremini interjööriga kokku. Juhtmete värvi saad maali tellides valida ka sina lähtuvalt sellest, mis ruumi maali plaanis paigutada on.

Tule ja tunneta kunstinäituse “Universumi Tervendav Vägi” ühisenergiat ja anna mulle teada, mis tunded ja emotsioonid sule nende maalidega ühes ruumis viibides tekivad. Soovitan väga ka St. Patricksi toitu, olen seal läbi aastate palju einestamas käinud.

Scroll to Top