Müügi- ja kasutustingimused

Üldtingimused Käesoleva lepingu tingimused ja Vabariigi Eesti seadustest tulenevad õigused ja kohustused kehtivad Jeka Art (Fehu Capital OÜ / www.jekaart.com) toodete ostmisel.  

Müügitingimused kehtivad jekaart.com veebipoest (edaspidi Klient) toodete ostmisel tulenevate õiguste ja kohustuste suhtes ning Fehu Capital OÜ (edaspidi jekaart.com) suhtes.

Veebipoe jekaart.com omanik on Fehu Capital OÜ (registrikood 14493503).

Jekaart.com jätab endale õiguse muuta müügi tingimusi ja müügihindu. Need muudatused kajastatakse täielikult jekaart.com veebilehel.

Müügilepingu jõustumine Jekaart.com müüb ja Klient ostab e-poes pakutavad tooted.

Müügileping jekaart.com ja Kliendi vahel jõustub pärast tasumise laekumist vastavalt tellimuskinnitusele Fehu Capital OÜ praegusele arvelduskontole.

Tellimuse esitamisega ja makse tegemisega jekaart.comi veebipoes kinnitab Klient, et ta on müügitingimused läbi lugenud ja nendega nõus.

Hinnakiri Jekaart.com jätab endale õiguse hindu kohandada. Kui Klient esitas tellimuse enne hinnamuudatuste jõustumist, kehtib talle tellimuse esitamise hetkel arvel kuvatud hind.

Tellimuse esitamine Kõik jekaart.com veebipoes olevad tooted on kuvatud kirjelduste, piltide ja mõõtmetega, mis võimaldavad Kliendil teha parima ostuotsuse. Kliendil on alati võimalus saada lisateavet toote sobivuse ja kvaliteedi kohta, võttes ühendust aadressil [email protected].

Kui Klient on leidnud sobiva toote veebipoest ja klõpsab nupule „Lisa ostukorvi“, luuakse Kliendile isiklik ostukorv. Klient saab ostukorvis toodete kogust muuta, lisada uusi või vajadusel neid eemaldada. Ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti ostma. Samuti ei broneeri ostukorvi lisamine toodet – kuni tellimus on kinnitatud, on see saadaval ka teistele Klientidele, kes veebisaidil samal ajal oste teevad.

Kui tellitud kaup ei saa tarnida kauba lõppemise või muu põhjuse tõttu, teavitatakse ostjat sellest niipea kui võimalik ja tasutud summa (koos tarnekuludega) tagastatakse viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmine algab kohe pärast seda, kui Klient on tasunud tellimuse kinnituse summa 100%.

Tellimused töödeldakse tööpäevadel pärast tasumise laekumist Fehu Capital OÜ praegusele arvelduskontole.

Maksemeetodid

Tellimuse esitamiseks peate lisama soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse lõpule viimiseks peate täitma nõutud väljad. Seejärel kuvatakse ekraanil makstav summa, mis saab olema turvaliselt tasutav järgmiste makseviiside abil:

Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Citadele, Revolut, N26.

Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Revolut.

Leedu pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, Šiauliu bankas, Citadele, Revolut.

Soome pangalingid: OP, Nordea, Danske Bank, Säästöpankki, POP Pankki, Omasp, S-Pankki, Alandsbanken, Handelsbanken, Revolut, N26.

Poola pangalingid: Revolut, N26.

Saksamaa pangalingid: Sparkasse, ING, Deutsche Bank, norisbank, N26, Sparda-Bank, Revolut.

Montonio järelmaks: Valige sobiv järelmaksu võimalus mitme pakkuja hulgast: Liisi, TFBank, BigBank, SVEA Finance ja Placet Group.

Montonio Split: Osta kohe ja maksa hiljem kuni kolmes osas, 0% intress, 0€ lepingutasu.

Leping jõustub pärast tasumist veebipoe arvelduskontole laekunud summa eest.

Pangalinkide kaudu makstes veenduge kindlasti, et vajutate panga lehel nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“.

Veebipood jekaart.com on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance OÜ-le.

Makseid töödeldakse Montonio Finance OÜ poolt.

Makse toimub veebipoest väljaspool turvalises keskkonnas – pankade linkidega makstes vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga makstes Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas.

Müüja ei oma juurdepääsu kliendi pangale ega krediitkaardi andmetele. Leping jõustub pärast summa laekumist veebipoe arvelduskontole. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance OÜ-le.

Kõik maksed on eurodes (€).

Kohaletoimetamine Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendi arve tasumine) täidab jekaart.com tellimuse ja annab selle edasi logistikapartneritele tarnimiseks. jekaart.com veebisaidil kuvatud tarnetingimused kehtivad alates arve tasumise hetkest. jekaart.com veebisaidil müüdavate toodete hinnad on näidatud toodete kõrval. Kauba kohaletoimetamise eest lisatakse hind. Tarnetasu kuvatakse ostjale tellimisel.

Kaup saadetakse üle maailma. Kõik saadetised Eestis jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtkohta 3–7 tööpäeva jooksul müügilepingu jõustumise kuupäevast. Kõik saadetised väljaspool Eestit saabuvad garanteeritult 28 kalendripäeva jooksul (14 kalendripäeva EL-i saadetiste puhul). Erandjuhtudel võib kaupu saata kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Tarnepartnerid: Omniva, Itella Smartpost.

Viivituste ja arusaamatuste vältimine kaupade kohaletoimetamisel sõltub tellimuse esitamisel sisestatud andmete täpsusest ja õigsusest, mida veebipood jekaart.com ei saanud mõjutada ega ette näha.

Veebipood ei vastuta viivituste või probleemide eest, mis on tekkinud Kliendi tellimuse esitamisel sisestatud andmete ebatäpsuste tõttu.

Tagastamise õigus Kaupu ei tagastata, kui need ei vasta või on defektsed. Tagastatud kaubad peavad olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis. Kahjustatud või märgistamata kaupu ei tagastata.

Kauba tagastamise või vahetamise postikulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastuse põhjus on tellitud või defektne kaup.

Klientile tagastatakse tagastatud kauba eest tasutud summa kohe, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast taganemisavalduse saamist.

Makse koolituse eest

Koolitussessioonid korraldatakse Jekaart.comi (Fehu Capital OÜ) poolt.

Makse koolituse (töötoa) eest toimub pangaülekande kaudu esitatud arve alusel või vastavalt partneri esitatud tingimustele.

Arve osaleja jaoks saadetakse tavaliselt mõni päev pärast kinnituse saamist e-posti teel. Koolituse tasu on osalemise aluseks.

Palume tasuda arve õigeaegselt arvel näidatud tähtajaks.

Enamikul juhtudel tasutakse arve enne koolituse algust, kui pole teisiti kokku lepitud ettevõttega.

Kui Klient on registreerunud koolitusele, saanud arve ja saatnud meeldetuletuse, kuid Klient ei tee makset ega teavita koolitusest loobumisest, siis automaatset registreerimise kustutamist ei toimu.

Sel juhul kehtivad eespool nimetatud punktid ikkagi, ja arve jääb lahtiseks ja tasumisele kuuluks. Kui maksetähtaeg ületatakse 30 päeva või kuigi koolitajalt saadetud meeldetuletustele jääb arve maksmata, edastatakse maksmata arve võlgnevuste sissenõudmiseks edasi võlgade sissenõudmise ettevõttele.

Koolitustasu vaidluste lahendamine toimub läbirääkimiste teel ettevõtte esindaja ja koolituse osaleja vahel.

Koolitusel osalemine

Koolitusele registreerunud osalejatelt palutakse saabuda õigel ajal, eelistatavalt vähemalt 15 minutit enne koolituse planeeritud algust. Kui koolituse osalejal on plaanis hilineda, kohale mitte ilmuda või koolituselt lahkuda mis tahes põhjusel, peaks ta sellest ette teavitama.

Kui koolitusele registreerunul ei ole võimalik koolitusest osa võtta, tuleb sellest teavitada e-poodi e-kirja teel([email protected])või telefonil +372 5272012.

Koolitusest loobumisest teatamisel kuni 1 päev enne koolituse algust tagastatakse 100% koolitustasust.

Kui Klient soovib tasu üle kanda järgmisele toimuvale samaväärsele koolitusele, siis teavitab ta sellest e-poodi ning tagasimakset ei tehta.

Koolitusest loobumise teatamisel alles koolituspäeval või koolitusele mitteilmumise korral tasutud õppetasu ei tagastata ja koolituse eest esitatud arve kuulub tasumisele.

Koolituse ärajäämine või edasilükkumine

Fehu Capital OÜ-l on koolitusgrupi mittetäitumisel õigus koolitus ära jätta või koolituse toimumist edasi lükata koolitusgrupi täitumiseni. Registreerunuid teavitatakse sellest telefoni või e-posti teel hiljemalt kolmepäevase etteteatamisega. Koolituse ärajäämisel makstakse koolitustasu tagasi täies ulatuses või kantakse soovi korral üle mõnele teisele koolitusele.

Täiendav info

Ettevõte ei vastuta koolitusel osalejate tervisliku seisundi ja võimalike vigastute eest.

Koolituste toimumise keel on eesti keel, kuid vastavalt klientide soovile korraldatakse koolitusi ka vene keeles.

Koolitusmaterjalide autoriõigused kuuluvad Fehu Capital OÜ-le.

Tekkivad vaidlused püütakse lahendada pooltevaheliste läbirääkimiste

Privaatsus Klient annab jekaart.com veebipoolele õiguse koguda ja töödelda Kliendi isikuandmeid (nimi, kontakttelefoninumber, paki kohaletoimetamise ja/või kodune aadress, e-posti aadress), sisestades andmed jekaart.com e-poodi ja kinnitades need vastavalt ning edastama isikuandmed logistikapartnerile toote kohaletoimetamiseks.

Isikuandmeid kogutakse ja töödeldakse järgmistel eesmärkidel:

Tellimuste esitamiseks kliendi poolt; Ostuanalüüside ja kokkuvõtete tegemiseks, pakkumiste tegemiseks Kliendile; Klientide probleemide ja soovide lahendamiseks; Kliendi rahulolu uuringuteks. Kliendil on õigus igal ajal keelata oma isikuandmete kasutamine, välja arvatud juhul, kui on vajalik nõude sissenõudmine lepingust tulenevalt või toote kohaletoimetamine.  

Veebipoodi tellimuse keskkonnas hoitavaid Kliendi ja tema tellimuste kohta andmeid koheldakse konfidentsiaalse teabena ja töödeldakse isikuandmete kaitse seaduse nõuete kohaselt.

jekaart.com veebipood kohustub kaitsta Kliendi privaatsust ja tagama, et Kliendi isikuandmed oleksid kaitstud ning kolmandatele osapooltele (välja arvatud transporditeenuse osutajale) kättesaamatud.

Veebipood saadab Kliendi e-posti aadressile uudiskirju ja pakkumisi ainult juhul, kui Klient on oma soovi selleks avaldanud, sisestades oma e-posti aadressi veebisaidil ja näidates oma soovi saada otsepostitust. Klient saab igal ajal loobuda oma e-posti aadressile saadetud pakkumistest ja uudiskirjadest, teavitades meid sellest e-posti teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas olevaid juhiseid.  

Isikuandmeid töödeldakse Fehu Capital OÜ poolt.

Intellektuaalomand ja kaitse Kogu intellektuaalomand jekaart.com veebipoes kuulub Fehu Capital OÜ-le ja on autoriõigusega kaitstud. Autoriõigust ja muid intellektuaalomandi õigusi kaitsevate seaduste rikkumine, autoriõigust rikkudes, levitades, avaldades kommertsotstarbel, kasutades massimeedias on keelatud.