Minu esimene kunstinäitus – Müstilised Mandala Visioonid: Mandala Valguse ja Tervenemise Sõnumid

Olen sügavalt tänulik ja elevil oma esimese näituse üle, mis toimub Spargel Restoranisasukohaga Kalevi 13, Tartus. Mina olen Jekaterina, kirglik kunstnik ja selle näituse autor.

Näitus on avatud kõigile Spargel Restoranis kuni 30. septembrini.

Spargel Restoran pole lihtsalt koht maitsva toidu nautimiseks, vaid ka koht, kus kunst ellu ärkab. Siinsamas on Tartu Loomemajanduskeskus, kus loovus õitseb iga päev.

Kujuta ette end nautimas õhtusööki ümbritsetuna võimsatest kunstiteostest.

Just selline kogemus ootab sind hetkel Spargel Restoranis. Kunstinäitus “Müstilised Mandala Visioonid: Valguse ja Tervenemise Sõnumid” on muutnud selle ruumi inspiratsiooni ja rahu pühamuks.

Nautides oma einet, võta hetk, tunneta maali sõnumit ja selle sisemist võlu. JekaArt maalid on täis sügavat tähendust ja tervendavat energiat, loodud tõstma su vaimu ja tooma rahu sinu hinge.

JekaArt

Näitus kulgeb läbi nelja ruumi, igas ühes võluvad JekaArt Mandala maalidMandalad sisaldavad erinevaid sümboleid. mida on sajandeid kasutatud tasakaalu ja harmoonia loomiseks. Värvid ja mustrid, mida maalides kasutan omavad omanäolist tähendust, et aidata sinu tervenemisele veelgi tõhusamalt kaasa ja hoida ruumi just nii nagu vaja.

Lisaks mandalatele näed näitusel ka Pimedas helendav kunsti , mis helendavad eraldi loodud raami ja valgutusega.

Nende maalide helendus loob hubase ja võluva meeleolu ja viib sind oma meelega rändama.

Usun, et maalid suhtlevad meie kõigiga unikaalsel moel. Sellepärast olen jätnud restorani JekaArt Tagasiside raamatu, kuhu saada jätta oma tunded ja mõtted, mis maale vaadates sul tekkisid.

Maale saad osta restoranis või siin e-poes

Kui leiad maali, mis resonseerub sinuga sügavamal tasandil, on sul võimalus teha see enda ruumi hoidjaks kus iganes soovid. Maali saad osta kohapeal sularahas või siit e-poe kaudu.

Kui sind kõnetas minu looming ja energia ning tunned, et soovid eraldi maali tellida. Siis ka see on võimalik! Energeetiline mandala maal võib aidata lahendada suguvõsa mustreid ja anda kaitse. Mõnikord vajad aga suunda eluülesande leidmisel – tervendav mandala maal võib sind ka siin aidata.

Pakun ka võimalust osaleda Mandala Töötuba siinsamas, Eestis. Mandala maalimine toob kaasa iseendasse vaatamise, kohalolu, rahu ja rõõmu seisundi – mis ongi meie tõeline olemus. Aitab luua korda mõtetes ja tunnetes. Neid saab luua taotlusega kas endale või lähedastele.

Oled oodatud minu näitusele Spargel Restorani. Loodetavasti toob see näitus sinu ellu rõõmu, rahu ja tervenemist.

Scroll to Top