Minust

Mandala kunst

Kes ma olen

Minu nimi on Jekaterina. Olen elukirest pakatav kunstnik ja maailmarändur Eestist.

20220908 122953 02 modified small

Mis ma teen

Loon tervendava energiaga maale ja viin läbi töötubasid, mis aitavad sul endaga paremat kontakti saavutada.

dot art mandala art modified small

Miks ma teen seda

Olen sulle toeks oma sisemise rännaku teekonnal, et saaksid oma elu paremini harmoniseerida.

Minu missioon

Minu missiooniks on luua ilu ja rõõmu, mis toetab ja võimendab inimeste heaolu. Ma soovin, et igaüks tunneks end JekaArt maalide juuresolekul imeliselt ja inspireeritult.

JekaArt maalid kannavad endas unikaalset energiat ja vibratsiooni, mis aitab sul ellu tuua rohkem selgust, valgust ja rahu.

Transformatsiooni mandala
KRN00280

Kunstistiilid

Ma leian et Mandala kunst rahustab meelt ja lõõgastab keha, parandab keskendumist ja aktiveerib oma vaimu loomingulist osa.

Täpikunst on suurepärane sisemise rahu leidmiseks. See annab võimaluse olla täielikult tähelepanelik, lastes keskenduda ühele punktile ja hingata igas hetkes.

Akrüüli valamine ja abstraktne kunst aitab meil joonduda ja olles hetkes, vaadeldes kuidas värvid segunevad, moodustades uusi kujundeid. Nendele maalidele keskendumine aitab vabaneda pingetest, raskusest ja vanadest emotsioonidest.

Helendav kunst oma hüpnotiiliste mustritega on loodud selleks, et avardada sinu teadvust ja tuua sinu ellu uusi kogemusi. Nende kunstiteoste vaatamine aitab sul avastada uusi tahke endast ning maailmast, mis sind ümbritseb.

KRN00192
2430170 01

Mis on JekaArt-is erilist ?

Olen oma maalidesse kodeerinud tervendavaid valguskoode.

Valguskoodid tulevad minuni kujundite või värvidena ning neid võiin kunsti loomisel näha või selgelt kuulda. Lisaka sellele on iga kujund ja värv maalil kanaldatud ning sisaldab tervendavat energiat, mõtteid, sõnumeid ja emotsioone.

Minu jaoks on maalid palju enamat kui lihtsalt dekoratsioon. Nad võivad muuta täielikult inimese meeleolu ja luua rahustava atmosfääri, mis toetab vaimset heaolu. Kui sa leiad end pingelises olukorras või vajad hetkeks rahu ja keskendumist, võid meditatsiooni või lihtsalt kunstiteoste vaatlemise kaudu leida rahu ja selguse. Ma usun, et kunstil on võime avada meie meeli ja süvendada meie kogemusi ning muuta meie elu paremaks. Seetõttu on mul suur kirg kunsti vastu ja ma soovin seda jagada ka teistega, et nad saaksid samasuguseid kogemusi.

Saame tuttavaks

Aitäh, et leidsid aega tutvuda minu loominguga. Loodan, et JekaArt looming aitab sul luua oma hinge väega ühendust ja selgust ning tervendust vajalikesse eluvaldkondadesse.

Maandav energia
1657266273367

jekaart

Tee oma esimene samm tervenemise teekonnal ning telli endale unikaalne tervendav mandala maal juba täna!

Soovitan tellida energeetilist maali endale või kallile inimesele kui soovid: tervendada oma hinge, vaimu või keha või kui soovid lahendada elus mõnda konkreetset probleemi.