Minu Lugu

Minu inspiratsioon

Seletamatud kogemused on mind ümbritsenud päris algusest.

Samas jagada ja sellest rääkida ma väga kellegagi ei saanud ning kuni teismeeani püüdsin sellest kõigest mööda vaadata. Ühel hetkel avastasin raamatud ja teiste inimeste seletamatud kogemused.

Lugesin palju psühholoogia, esoteerika ja enesearengu teemal. Mõistsin, et elu on palju suurem, kui hoomame ning avastada oli palju.

Nägemise võime on minuga kaasas käinud juba lapsepõlvest peale. Nägin ette paljude inimeste tulevikku, ning aja jooksul muutusid need anded üha selgemaks. Nüüd olen ühendanud enda kunstiande ja energeetilise tajumise, nii sündiski idee luua JekaArt.

Olen võtnud palju erinevaid lisakoolitusi NLP, Hüpnoteraapia, Värviteraapa ja kunstiteraapia teemal ning arendan enda teadmisi ja oskusi pidevalt.

hinges olen

Rändaja, kunstnik, filosoof, nägija, entusiast.

Olen seotud olnud väga analüütiliste ja põnevate ametitega nii Eestis elades kui ka mujal. Pühendasin ennast alati tulihingeliselt kõigele, mis ette võtsin ning elu avas vägevaid võimalusi.  Siis aga ühel hetkel kui ülikooli ära lõpetasin, tundsin, et olin kurnatud ning küsimusi elule oli rohkem kui vastuseid.

Jätsin kõrvale kõik ühiskonna poolt antud ootused ja lootused ning võtsin edasi suuna Austraalia poole, kus elasin mitmeid aastaid. Viisin ellu enda väikseid unistusi nagu langevarjuhüpe, vabatahtliku töö (olin inglise keele õpetaja Vietnamis) ja muud põnevat.

Olen Uus-Meremaal elades ellu jäänud ka väga suurest õnnetusest, mis muutis mu elu nii füüsiliselt kui ka vaimselt suurel määral. 

Miks seda teen

Loominguga olen tegelenud väiksest peale.  Käisin kunstikoolis ja mitmetel täiendkoolitustel Kunstiakadeemias ja korraks õppisin ka Londonis. Hinges oli mul aga alati suur huvi nähtamatu maailma vastu. Mida enam ennast hingeliselt läbi erinevate kogemuste kasvatasin, seda rohkem jõudsin ringiga selle juurde, mida teen südamest.

Maailmas ringi rändamine on toonud mulle kinnitust, et ruumienergial, kus igapäevaselt viibime, on oluline mõju meie seisundile.  Oleme kas laetud või energiast tühjad. 

Küsimus on selles, mis meid laeb ja hommikul inspireerib?

Austraalias elades tundsin tugevat sisemist tõmmet mandalate poole ning õppisin neid joonistama. Uus-Meremaal maalisin mandalaid nii surfilauale kui ka seinale. Mandalad on minu silmis portaalid, mis viivad hinge rändama ja toovad kirjeldamatut tasakaalu just siis, kui seda kõige rohkem vajame. Lisaks mandalatele loon ka abstraktset kunsti ja jagan oma oskusi ning teadmisi erinevatel koolitustel. 

Vaimne maailm, inimeste nõustamine, motiveerimine ja inspireerimine on mulle alati olnud südamelähedased. Inimeste nähtava ja nähtamatu maailma seoste mõistmine on avanenud minu jaoks järk-järgult, muutes elu suuremaks, kui esmapilgul paista võib.

galerii

Mõtted on nagu langevarjud, nad toimivad ainult avatult.

Shopping Cart
Scroll to Top

OTSID ERILIST ELAMUST ?

Mandala kunstirännak avab sinu hingesoovid ja toob ellu pisut müstilisust.

Sobib ka neile, kes pole kunagi pintslit käes hoidnud. 

Olgu selleks tiimiüritus, tüdrukuteõhtu, babyshower, sünnipäev või koosviibimine sõbrannadega. 

Kui kõnetas. siis usalda enda sisetunnet ja arutame täpsemalt.