Mandala maali “Ühenduses iseendaga” maagiline mõju – mandala tellimusmaal

Võta hetk, et vaadelda oma suhet kunstiga. Kas tunned sidet? Kas see inspireerib sind? Või kõnnid lihtsalt ilusatest maalidest mööda, peatumata neid nautimaks?

Räägin sulle nüüd sellest, kuidas unikaalsel viisil valmis mandala maal “Ühenduses iseendaga” (maali tellis Ly).

See maal on tehtud spetsiaalse tellimustööna minu kallile kliendile

Tegin selle maali spetsiaalselt Ly-le, et aidata tal tunda sidet oma tõelise minaga ning õppida märkama ja teha tööd ka enda varjatud külgedega.

Kõigepealt vestlesin Ly-ga, et tekiks energeetiline side ja saaksin tunnetada, mis temas tervendamist vajab. Arutasime läbi ka maali suuruse ja valmimise tähtaja.

Keskendudes kellegi energiaväljale, saan aimu isiku probleemidest, valust, segadusest, rõõmust, õnnest ja muust. Alles siis kui olen loonud vajaliku ühenduse, asun maalima.

Kõik värvid ja mustrid tulevad läbi tunnetamise, intuitiivselt.

Üldiselt näitavad värvid, kas meil on sügav side iseendaga, kas me oleme oma sisemise vaimuga kooskõlas ja tunneme kergust ning elurõõmu. Maalil “Ühenduses iseendaga” on kombineeritud sinine, roosa, lilla ja roheline värv. Sinine värv sümboliseerib rahulikkust, meelerahu ja harmooniat. Roheline värv tähistab elukeskkonda või loodust ennast. Roosa värv esindab armastust ja ilu, mis annab meile õrnuse ja soojuse tunde, aga ka naiselikkust. Lilla esindab kuninglikkust, luksust, tarkust ja vaimsust.

Millised tunded ja emotsioonid maalimise käigus tekkisid

Maalimist alustades tundsin kõigepealt suurt ebakindlust. Ma ei teadnud, mis juhtuma hakkab ja kuidas kõik kujunema hakkab. Kuid siis tuli selge kindlustunne, et mis iganes ka ei juhtuks, elus on alati värve ja elurõõmu – isegi kui neid vahepeal ei näe.

Tundsin, kui habras Ly kohati oli ning kui õrn on tema hing. Samas vaatamata kõigele, kui tugev see on. Mõned justkui juhuslikud pintslitõmbed ja täpid tahtsid jääda täpselt sinna, kus nad olid, isegi kui nad sinna justkui ei sobinud. t. Taipasin, et need täpid olid seotud maali telliijal enda aktsepteerimisega sellisena nagu ta on. Kõik on nii nagu olema peab, usalda teekonda.

Maalile kujunes kokkuvõttes välja palju erinevaid värve ning mulle tundub, et see peegeldab Ly hinge olemust. See värviküllane pool tema hingest on samas müstiline. Vaid vähestel õnnestub näha kõiki peidetud värve.

Olin ootusärevil enne maali üleandmist

Olen alati pisut pabinas kui kliendile maali üle annan sest ma ei tea, kas ja kuidas see talle meeldib.

Kuid ma usaldan oma intuitsiooni, värve ja mustreid, mis loomise käigus lõuendile kujunevad, sest tean, et need aitavad inimest tema tervenemise protsessis. Pole olemas õiget ega valet – kõik on just nii nagu olema peab, et tuua ellu vajalikku valgust ning armastust.

Tagasiside kliendilt, maali tellijalt – Ly’lt

JekaArt teosed on lummavad, neis on maagiat. Seda tunnetab just päriselus maale vaadates. Ootame näitust! 😉

Tellisin maali, millega tuli kaasa ka toetav sõnum. Katja tabas täpselt minu värvid, mustrid, korrektsuse ja ebakorrektsuse, minu sala sisemuse ja minu sala teadmatuse. Hämmastav! Mandala tõesti toimib, sealt leian rahu ja iseenda.  

Loodan, et see maal tervendab ja toetab ning kaitseb sind kallis Ly!

Tänan, et usaldad mind enda maali loomises. Üleüldse tänan elu selle eest, et saan koostööd teha selliste imeliste inimestega.

Telli isiklik tervendav mandala maal

Soovid ka tellida isikliku mandala maali? Selleks täida tellimisvorm.Kindlasti loe eelnevalt ka tellimusmaalidest.!

Soovi korral võid alati ka otse ühendust võtta meili teel ([email protected]).

Shopping Cart
Scroll to Top