2 lihtsat sammu tõhusa sisekujunduse saavutamiseks, mis võib säästa sinu vaimset tervist

2 lihtsat sammu tõhusa sisekujunduse saavutamiseks, mis võib säästa sinu vaimset tervist

1 – Õiged värvid võivad ruumi täielikult muuta.

Värvipsühholoogia uurib, kuidas erinevad värvid võivad mõjutada inimese käitumist, õige värvivalik on läbimõeldud kodukujunduse oluline osa.

Arvatakse, et pika lainepikkusega värvid, nagu punased, oranžid ja kollased, annavad energiat. Lühikese lainepikkusega värve, nagu lillad, sinised ja rohelised, kasutatakse tavaliselt lõõgastavate värvidena. Arvesta sellega soojade ja külmade värvide valikul.

colors
Püha geomeetria maalid – sügavama tähenduse ja tasakaalu allikas. Leia oma unikaalne teos e-poest.

Õiget tüüpi värvi sobivas koguses kasutamine toob sinu ruumi harmooniat. Näiteks punane on suurepärane värv esiletõstmiseks ja väikesteks puudutusteks. Kui aga kasutad mingit värvi liiga palju, võid luua äreva keskkonna. Samamoodi võib liiga palju tuhmi, lõõgastavat tooni (so külm värv) ruumi tooni täielikult alla suruda.

Kas soovid rohkem teada värviteooria kasutamise kohta oma majas? Loe selle kohta lähemalt SIIT

Luxury home decor

2 – Kunstiteosed sinu kodus võivad olla ilu ja tervenemise ilming.

Kunsti valides saad luua sobiliku meeleolu oma koju. meeleolu. Kui kaunistad ruumi süngete, ebahuvitavate esemetega, võid ruumi tekitada ebamugavustunnet. Kuid kui valid erksad ja rõõmsad esemed, avaldab sinu kodu tõenäoliselt sulle ja su perele positiivset mõju.

Üldiselt peaks su maja olema täidetud asjadega, mida sa kõige rohkem hindad, sealhulgas kunstiteostega, mis su meeli ülendavad ja panevad naeratama. Sa ei saa eksida, kui see tundub sulle õige, olenemata sellest, kas oled huvitatud trükiste, keraamika, metallitöö või näiteks ainulaadsete toidunõudega. Kunsti valik koju on võrreldav värvipsühholoogiaga selles mõttes, et see sõltub individuaalsest maitsest!

Paljud inimesed on segaduses oma tunnete või depressiooni põhjuste pärast. Üheks võimalikuks põhjuseks on, et nad ei ela hinges harmooniat ja tasakaalu soodustavas keskkonnas.

Vaata, mida Tiina on minu tervendava kunsti kohta öelnud.

Kui vaatad oma toas ringi ja tunned, et tervendav kunstiteos võiks praegu sinu vaimset tervist toetada, täida  tasuta küsimustik ja hangi oma maal, mis on suunatud spetsiaalselt sulle ja su heaolule.

Shopping Cart
Scroll to Top