Kuu peegeldus

50,00 

Kuu Peegeldus on vapustav mandala kunstiteos, milles on jäädvustatud kuu ja tähtede taevalikku ilu. Mandala keerukad mustrid kutsuvad enesesse vaatama ja mõtisklema, aidates luua rahulikku ja rahustavat atmosfääri igas ruumis.

Kvartskristallid on tuntud oma maagiliste omaduste ja vaimse energia suurendamise võime poolest. “Kuu Peegelduse” kontekstis lisab selgete kvartskristallide olemasolu maalile täiendava lummust ja müstilisust.

Kvartskristallide lisamine maali servadele loob sünergia, tõstes ruumis veelgi vaikset ja rahustavat atmosfääri. Nende sädelev kohalolek tuletab meelde kosmilist seost mandala ja metafüüsilise reaalsuse vahel.

Kuud on aegade jooksul seostatud tervenemise ja eneseleidmisega, kuna ta tähistab elu mõõna ja tõusu ning uuenemise tsükleid. Kuu helendav energia on võimas tööriist neile, kes otsivad sisemist transformatsiooni ja kasvu. Mandalat vaadates lase kuu tervendaval energial juhtida end enesemõistmise ja uuenemise teekonnale.

Mandala kunstil on pikk ajalugu, seda kasutatakse vaimsetel ja tervendavatel eesmärkidel. Arvatakse, et ringikujulised mustrid ja keerukad kujundid aitavad meelt rahustada ning edendada tasakaalu ja harmooniat. Keskendudes mandala keskmele, saab siseneda meditatiivsesse seisundisse ja uurida oma sisemist mina.

Sinine ja kuldne on mõlemad olulised värvid vaimsuses. Sinist seostatakse sageli kurgutšakraga, mis esindab suhtlemist ja eneseväljendust. See on usalduse ja rahulikkuse värv, mis sageli sümboliseerib vett ja taevast. Sinine võib tuua meie meeltesse selgust ja rahu, aidates meil ühendada oma intuitsiooni ja sisemise tarkusega.

Kuldne seevastu on vaimse valgustuse, tarkuse ja kõrgema teadvuse värv. Seda seostatakse sageli kroontšakraga, mis esindab ühendust jumaliku ja universumiga. Kuldne võib aidata meil kasutada oma sisemist jõudu ning tuua sisemise rahu ja vaimse valgustatuse tunde.

Sinine ja kuldne koos võivad luua võimsa kombinatsiooni, mis esindab vaimu, keha ja hinge vahelist harmooniat. Need värvid võivad aidata meil uurida oma sisemist olemust ja luua ühenduse kõrgema teadvusega, tuues meie ellu eneserefleksiooni ja tervenemise tunde.

Kui soovite osta ainulaadset teost, mis on valmistatud just teile, vaadake kunstitellimuse kohta lisateavet siit.

Saadavus Ainult 1 laos

  • Mõõdud: 30cm (12″)
  • Toepind: lõuend raamil
  • Kaitse: maal on kaetud akrüüllakiga, mis toimib kaitsena ning annab maalile pikema eluaja
  • See on unikaalne originaalmaal
  • Maal on signeeritud
  • Maaliga tuleb kaasa sertifikaat, mis tõendab selle autentsust.
Mõõtmed 30 × 5 cm
Kuu peegeldus
50,00 

Saadavus Ainult 1 laos

Scroll to Top