Ülestõus

70,00 

Ülestõus  on hüpnotiseeriv mandala, mis räägib kõigi asjade sügavast vastastikusest seotusest. Maalil on rohelise ja oranži värviga kujutatud vahtralehed ja lootoseõied, mis on mõlemad kasvu ja transformatsiooni sümbolid. Nende elementide kombinatsioon loob võimsa ja meeliülendava energia, kutsudes sind uurima oma kohta maailmas ja looma ühendust universumiga.

🪷Lootoseõied on vaimse valgustumise ja taassünni sümbol. Nad esindavad teekonda pimedusest valgusesse, teadmatusest mõistmiseni. Lootoseõis kasvab mudast, kuid tõuseb vee kohale, et õitseda päikesevalguses, tuletades meile meelde, et ilu võib tekkida ka kõige pimedamatest kohtadest. Lootoseõis esindab ka puhtust ja eraldatust, kutsudes meid lahti laskma kiindumustest ja looma ühendust oma tõelise olemusega.

🌀Teised sümbolid mandala nurkades räägivad küllusest ja õitsengust.

☘️Vahtralehti on pikka aega seostatud külluse, kasvu ja muutumisega. Nead sümboliseerivad elu tsüklilisust ja aastaaegade vaheldumist. Vahtraleht on ka tugevuse ja vastupidavuse sümbol, ta esindab võimet tõusta väljakutsetest kõrgemale ja väljuda katsumustest tugevamana. Selles mandalas pakuvad vahtralehed maandustunnet ja stabiilsust, tuletades meile meelde, et oleme kindlalt loodusmaailmas juurdunud.

💚Roheline värv: kasv, uuenemine ja tasakaal. Seda seostatakse südametšakraga, mis on armastuse, kaastunde ja emotsionaalse tasakaalu keskus.

🧡Oranž värv: oranži seostatakse sageli loovuse, entusiasmi ja rõõmuga. Seda seostatakse ka sakraaltšakraga, mis juhib seksuaalsust, loovust ja emotsionaalset väljendust.

💜Violetne värv: violetset seostatakse sageli vaimsuse, intuitsiooni ja kõrgema teadvusega. Seda seostatakse kroontšakraga, mis on vaimse ühenduse ja teadlikkuse keskus.

Saadavus Ainult 1 laos

  • Mõõdud: 30cm (12″)
  • Toepind: lõuend raamil
  • Kaitse: maal on kaetud akrüüllakiga, mis toimib kaitsena ning annab maalile pikema eluaja
  • See on unikaalne originaalmaal
  • Maal on signeeritud
  • Maaliga tuleb kaasa sertifikaat, mis tõendab selle autentsust.
Mõõtmed 30 × 5 cm
Ülestõus
70,00 

Saadavus Ainult 1 laos

Scroll to Top