Sisemised vaatlused

70,00 

See vapustav mandalamaal on maalitud lõendile rohelise ja kuldse akrüüliga,  värvidega, mis esindavad kasvu, küllust, tervenemist, tarkust ja vaimset valgustumist.

Luba  mandala tervendaval energial juhtida sind eneseleidmise ja sisemise uurimise teel, luues samal ajal harmoonilise tasakaalu oma elu füüsiliste ja vaimsete aspektide vahel.

Müüdud

See mandalamaal on midagi enamat kui lihtsalt ilus kunstiteos. See on kutse asuda sisemise uurimise ja eneseleidmise teekonnale. See akrüüli abil lõuendile loodud maal pole mitte ainult visuaalselt silmatorkav, vaid sellel on ka jõud ühendada teid teie sisemise minaga.

Mandala kunstil on pikk ajalugu, mida kasutatakse vaimsetel ja tervendavatel eesmärkidel. Arvatakse, et ringikujulised mustrid ja keerukad kujundid võivad aidata rahustada meelt ning edendada tasakaalu ja harmooniat. Keskendudes mandala keskmele, saab siseneda meditatiivsesse seisundisse ja uurida oma sisemist mina.

Sellel maalil kasutatud rohelised ja kuldsed värvid omavad sügavat vaimset tähendust. Roheline tähistab kasvu, küllust ja tervenemist, kuldne aga on seotud tarkuse ja vaimse valgustumisega. Üheskoos loovad nad harmoonilise tasakaalu, mis aitab meil luua ühenduse nii oma elu füüsiliste kui ka vaimsete aspektidega.

See keerukate loodusmustrite ja lehtedega mandalamaal kujutab täiuslikult kõige looduses oleva omavahelist seotust. See on meeldetuletus peatuda ja võtta hetk, et hinnata meid ümbritsevat ilu.

Las see mandalamaal juhatab sind eneseleidmise ja sisemise uurimise teel. See on ilus ja võimas kunstiteos, mis aitab sul luua ühenduse oma sisemise minaga ja leida rahu.

Kui soovid osta ainulaadset teost, mis on valmistatud just teile, vaata kunstitellimuse kohta lisateavet siit.

Mõõtmed 50 × 50 cm
Shopping Cart
Scroll to Top