Metatroni Kuup – selle tähendus – Püha Geomeetria

Mida peaksid teadma!

  • Metatroni kuup koosneb 13 ringist, mis on omavahel ühendatud sirgjoontega. Usutakse, et koos saavad need moodustada kõik olemasolevad kujundid.
  • Püha geomeetria järgi kujutab Metatroni kuup kõiksuse kavandit. Ta sümboliseerib tasakaalu ja harmooniat, illustreerides, kuidas kogu elu on ühendatud.
  • Kuubis sisalduvad 5 platoonilist keha (korrapärast hulktahukat), mis on püha geomeetria kujundid ja mida peetakse Universumi ehitusplokkideks.

Mis on Metatroni Kuup ?

Kahemõõtmeline Metatroni kuup koosneb kolmeteistkümnest ringist, mis on ühendatud sirgjoontega. Kõik viis platoonilist keha kuuluvad nendesse kolmeteistkümnesse ringi.

Juba iidsetest aegadest on tunnustatud viit kolmemõõtmelist kujundit, mida nimetatakse platoonilisteks kehadeks(korrapärased hulktahukad). Need viis kuju on kuup, heksaeeder (kuustahukas), oktaeeder (kaheksatahukas), dodekaeeder (kaksteisttahukas) ja ikosaeeder (kakskümmendtahukas).

Esimesena kirjeldas neid kujundeid Kreeka filosoof Platon. Ta leidis, et kõik universumi asjad koosnesid neist viiest kujundist. Viis põhielementi – tuli, õhk, vesi, maa ja universum on tema arvates esindatud nende viie vormiga.

Metatroni kuubi ajalugu

Metatroni kuubi päritolu jääb saladuseks. Siiski on see nime saanud peaingel Metatroni järgi.

Kes on aga Metatron?

Vanad kirjutised väidavad, et Metatron on võimas ingel, kes valvab taevasi saladusi.

Ta vastutab ka kõigi taevas ja maa peal tehtud otsuste kirjapanemise eest. Seetõttu nimetatakse teda Jumala kirjatundjaks.

Legendi järgi lõi Metatron selle kuubi oma hingest.

Peaingel Metatron oli seda kasutanud, et hoida universumit õiges tasakaalus ja energiavoolus.

Mis on Metatroni kuubi eesmärk?

Metatroni kuupi kasutatakse tavaliselt püha geomeetria sümbolina. Geomeetriliste vormide uurimist ja nende seost jumalikuga tuntakse PÜHA GEOMTEERIANA.

Kõik mustrid, mis moodustavad universumi, sisalduvad väidetavalt Metatroni kuubis. Seega nähakse seda väga võimsa vahendina jumaliku olemusega ühendumisel.

Ning seetõttu on Metatroni kuup kogunud populaarsust vaikuse ja meditatsiooni sümbolina.

Teda kasutatakse ka eesmärkide ja unistuste elluviimise vahendina, kuna Metatroni kuup on seotud universumiga.

Lisaks arvavad mõned inimesed, et Metatroni kuubil on tervendavad omadused. Arvatakse, et see on võimas harmoonia ja tasakaalu sümbol.

Metatroni kuubi tähendus ja tähtsus

Metatroni kuup on viimastel aastatel on sügava tähenduse tõttu vaimses kogukonnas populaarsust kogunud.

Loomise sümbol

Metatroni Kuup kujutab endast loomise plaani, väljendades jumalikku intelligentsust ja korda, mis juhib eksistentsi kõiki aspekte.

Harmoonia ja tasakaal

Paljud inimesed peavad Metatroni kuupi harmoonia ja tasakaalu esindajaks. Nad arvavad, et see võib aidata neil tšakraid tasakaalustades saavutada oma täielikku potentsiaali.

Kaitse

Metatroni kuupi peetakse ka võimsaks kaitse sümboliks. Arvatakse, et see puhastab ja kaitseb negatiivse energia eest, tõmbab ligi positiivset energiat ja edendab vaimset heaolu.

Tervenemine

Arvatakse, et Metatroni kuubil on tervendav jõud. Väidetavalt soodustab ta keha ja vaimu tasakaalu ja harmooniat.

Vaata tervendavat maali “Metatroni kuup” siit.

Scroll to Top