Home Shop Phone Email
welcome to Jeka Art store Mandala Abstract art 1920 × 1080 px 1920 × 600 px 1920 × 800 px 1200 × 628 px 2 1

JekaArt – tervenda enda hinge läbi kunsti

JekaArt tervendavad maalid on loodud eesmärgiga tasakaalustada või tervendada erinevaid valdkondi sinu elus. Need võivad aidata tõsta sinu sagedust, luua kaitset ja küllust ning tuua ellu selgust ja tervist.

Kui riputad maali ruumis, mida sageli külastad, hakkab see sind õrnalt mõjutama, tehes seda, mida parajasti vajad. Kui otsid võimsamat efekti, võid maaliga mediteerida 15-20 minutit korraga, keskendudes selle energiale, oma tunnetele, neid aktsepteerides.

Samuti hakkad märkama järjest rohkem detaile, mis ellu ärkavad ja sulle oma lugu rääkima hakkavad. See viib sind sisemaailma varjatud radadele tuues uusi lahendusi ja selgust hinge.

Home decor painting
Luxury home decor

Mandala maalid

Mandalad on seotud alateadvusega ja nende abiga on võimalik ellu tuua seda, mis on hinge jaoks vajalik ja südames soovitud. Telli endale oma isiklik mandala või tunneta, kas mõni e-poes olemasolev mandala sind kõnetab ja sind tervenema kutsub.

Flowing Energy

Helendavad mustrimaalid

Ava uksed ja sukeldu alateadvuse kosmosesse ning vaatle, mis sinus esile tuleb. Kõik need maalid helendavad UV valguse käes ja on täiesti teistsugused pimedas toas UV valguse käes kui päevavalguses.

fluid art

Akstraktsed maalid

JekaArt abstraktsed maalid on minimalistlikuma lähenemisega. Sobivad sulle kui soovid midagi lihtsat oma koju või kingituseks.

Kes on Jekaterina

Tervitan sind kallis hing!

Olen ühendanud enda loomingus tervendamise ja kunsti. Minu maalid kannavad endas unikaalseid valguskoode, mis avavad sinus takerdunud energiad ning päästavad need valla. Tuues selgust ja rahu ning väestades su hinge nii, et saaksid olla sina ise – tõeline sina!

Ühendus kõrgsageduslike energiatega võimaldab mul alla laadida igale inimesele tervenemiseks vajalikku infot ning salvestada see erinevate mustrite abil maalile.

Ma usun, et kõik juhtub põhjusega ja ka see, et sa siia lehel sattusid on vajalik su hingele mingil tasandil.

Vaatle, kas sul tekib side mõne olemasoleva maaliga JekaArt e-poes.

Või tuli tunne, et soovid maali, mis on loodud ühenduses sinu kõrgema minaga. Sa saad luua ühenduse iseenda üha kõrgemate aspektidega ja tõsta oma sagedust ning maha jätta vanad madalama tasandi piirangud, luues soovitud küllust ja täites oma soovid.

20230125 111545 1
20221201 141908 01 02 2

Uued prindid nüüd e-poes!

Kui mõni maal kõnetas kuid soovid osta hoopis selle väiksema koopia kvaliteetsel paberil, siis tutvu valikuga nüüd!

We are all connected dotting art
Sul tuli tunne, et soovid maali, mis on loodud just sulle – ühenduses sinu kõrgema minaga.
photo 1631010551264 e1668812135460

Mandala maali eritellimus

Mandala maalid on kõige ilusam ja loomingulisem viis oma kõrgema minaga ühenduse loomiseks. Need tervendavad maalid on loodud just sulle – ühenduses sinu sisekosmosega ja suurendades teie sagedust. Võimaldades teil jätta maha vanad piirangud madalama tasandi ja avastada tõelise rahu, harmoonia ja külluse oma elus.

en_US