Häälestumine 5D teadvustasandile ja vibratsioonile läbi energeetilise kunsti

Kaasaegses maailmas on täiesti tavaline, et oleme lahti ühendunud oma kõrgemast minast ja jumalikust olemusest. Kiire elustiil, tehnoloogia areng ja sellest tulenev info üleküllus eksitavad meid ja seetõttu oleme kaotanud ühenduse oma kõrgema minaga ja intuitsiooni me enam ei taju. Energeetiline kunst on võimas viis kuidas taastada kontakt meie füüsilise ja vaimse mina vahel. Selles postituses uurime, kuidas energeetiline kunst aitab meil ühenduda oma kõrgema minaga, ja annab juhiseid, kuidas enda häälestust tõsta 5D teadvustasandile.

Mis on energeetiline kunst ?

Energeetilist kunsti luuakse läbi intuitsiooni, meditatsiooni ja energiatöö. Häälestudes konkreetsele inimesele, kelle jaoks maali loon, salvestan maali sisse energiaid, mis sind elus aitavad, toetavad ja suunavad. Lisaks võin maalile anda ka ülesandeid, et sind mingi konkreetse porbleemi teemal aidata. Hingemaal on loodud sinu kõrgemaks hüvanguks, pakkudes lisatoetust nt ärevuse, depressiooni ja ülemõtlemise korral. Energeetiline hingemaal sobib sulle kui oled muutuste teel ning oled taasavastamas absoluutset teadvust.

Kuidas häälestuda 5D teadvustasandile läbi energeetilise hingemaali ?

Aseta hingemaal kodus kohta, kus palju viibid ja mis tundub sulle intuitiivselt kõige sobivam. Võid selle panna ka oma töölauale või töölaua kohale seinale, et ennast töö ajal enereetiliselt toetada. Vaatle ja tunneta, mis tundeid maal sinus tekitab. Iga kord võid avastada selles midagi uut. Sulle võib tunduda, et midagi justkui ei toimu kuid tegelikult hakkab maal mõjutama sinu alateadvust. Probleemid lahenevad, ellu tuleb selgust ja vastuseid küsimustele, tuleb rahu.

Energeetiline kunst aitab meil tõsta enda teadvustasandit järgmisel moel:

  1. Intuitsiooni võimendamine

Hinge juhib intuitsioon, mis on igal inimesel loomupärane ja kaasasündinud, et sinu eest hoolitseda – vaimselt ja emotsionaalselt. Sageli suhtleb see hääl vaikselt, salalikul moel, unenägudes ja sõnadeta. Ego hääl surub maha nii instinktid kui ka intuitsiooni, me ei kasuta neid enesearenguks ega kasvamiseks.

  1. Teadlikkuse arendamine

Energeetiline kunst võimendab teadlikkust, aitab meil olla hetkes, siin ja praegu. Lisaks aitab ta vaadelda meil oma mõtteid, emotsioone ja energiat. Tänu suurenenud kohalolule tõstame oma energiat kõrgematele sagedustele.

  1. Piirangutest vabanemine

Tihti on meil piiravad mõtted ja hirmud, mis takistavad elus edasiliikumast ja ei lase meil teadvustasandil tõusta. Hingemaali vaadeldes on võimalik need piirangud avastada ja minna lasta, et lubada ellu uut ja põnevat.

  1. Emotsioonide väljendamine

Mõnikord hoiame enda emotsioone vangis, suures hirmus neid välja näidata. Koormates enda hinge ja takistades avardumist. Negatiivsed ja takerdunud emotsioonid tuleb vabastada, et saaksime tõsta enda vibratsiooni ning ühenduda 5D sagedusega.

Miks on oluline jõuda 5D sageduseni?

Tsteerides Liina Kaumanni (Vaimnemaailm.ee): On inimkonna kollektiivse vaimse ärkamise aeg, keerulised sündmused maailmas, intensiivsed kosmilised energiad on kõik antud kõrgemalt poolt selleks, et puhastuksime vanadest mustritest, häälestuksime, kohaneksime uute energiatega, käivitaksime järkjärgult oma valguskeha ja õpiksime hoopis teistmoodi elama ja olema kui seni – vana 3D hirmumaailm kukub kokku, on alanud inimeste massiline ärkamine ja üleminek 5D valgusmaailma.

Uuele maailmale on iseloomulik see, et me „teeme” vähem ja „oleme” rohkem. Oleme rohkem lõdvestunud, puhkame rohkem, kuulame rohkem iseenda sisemist rütmi, justkui „laiskleme” võrreldes senise 3D maailma pideva rabelemisega.

Meie Maa on juba tõusnud 5D tasandile ja meile on juba kättesaadavad need energiad, mis võimaldavad hakata elama suuremas kooskõlas iseenda ja maailmaga, luua kõike, mida soovime justkui mittemillestki (eeldusel et see ei kahjusta teisi ning on kooskõlas kõrgema plaaniga mitte 3D egotahtmine). Põhiline takistus on klammerdumine 3D arusaamade külge, selle külge, kuidas siiani oleme elanud, küllust ja edu oma ellu loonud. Mida kergemini suudame need vanad meetodid ja energiad minemaheita, seda kergemini toimub uude energiasse ümberlülitumine. Kuid vaimne ärkamine ja kõik need muutused, mis toimuvad meie kehadega, energiaga, arusaamadega on paraku ebamugav ja keeruline, sest toob kaasa vana mina, ego surma, enne ei saa uus algus tulla. Inimestena me oleme harjunud kinnihoidma vanast ja harjumuspärasest, isegi kui see pole suurem asi olukord. Inimestena me kardame muutusi, tundmatust… sest ego tahab kontrollida ja ette teada mis saab, tahab garantiisid, aga neid uude minnes võtta pole. See tekitab sisemise vastupanu muutustele – valu ja kannatuse. On vähem valus, kui alistuda, võtta need uued energiad ja väljakutsed lihtasalt vastu, loobuda vastupanust ja usaldada. Kui kasvatada endas teadlikkust ja tähelepanelikkust märgata, millal oled voolus (unversumiga ja arenguga kooskõlas) ja millal kukud vastupanusse, egotasandile ja siis teadlikult ennast tagasi tuua, joonduda oma valgusolemusega – oma hingega, oma Kõrgema Minaga.

Kui soovid jõuda 5D sageduseni ning tunned, et vajad tuge, viska pilk peale eritellimusel loodud mandala maalid. Iga maal on unikaalne, loodud just sinu energeetiliseks tervendamiseks ja igapäevaseks toetamiseks. Võta ühendust ja astu esimene samm elus muutuste suunas.

Scroll to Top