Veenus Yantra mandala

See väekas mandala aitab terveneda ja avardada vaimset teekonda. Kujutades Veenuse planeeti, toob see endas armastuse, külluse ja loovuse energiat. Mandala abil saad tasakaalustada energiakeskusi ja tuua ellu oma sügavamad soovid.

Veenuse Yantra esindab jumalikku naiselikku energiat. See sobib suurepäraselt meditatsiooniks, avades südamekeskuse armastuse, kaastunde ja emotsionaalse tasakaalu jaoks.

Mandala keskel on muster, kus üheksa kolmnurka moodustavad tähe kuju. Iga kolmnurk kätkeb endas erinevat naiseliku energia aspekti – loovust, küllust ja harmooniat.

Keskendudes Veenuse Yantra Mandalale meditatsiooni ajal, ühendud jumaliku naiseliku energiaga, tuues oma ellu soovitud tasakaalu. See püha mandala aitab sul manifesteerida sügavaid soove ja luua elu täis armastust, küllust ja loovust.

Veenuse Yantra sümbol on pärit hinduismist.

Erksavärviline kollane sümboliseerib loovust ja päikese energiat, roosa esindab armastust ja naiselikkust, türkiissinine on seotud intuitsiooni ja selgusega. Need värvid tõstavad sinu sagedust ja aitavad leida sisemist rahu.

  • Mõõdud: 40x40cm (15.74×15.74″)
  • Toepind: lõuend raamil
  • See on unikaalne originaalmaal
  • Maal on signeeritud eest
  • Maaliga tuleb kaasa sertifikaat, mis tõendab selle autentsust.
Mõõtmed 40 × 40 cm
Shopping Cart
Scroll to Top