Väeloom – Hirv

30,00 

Maali tähendus:

Üks kõige elegantsemaid loomi, hirv, on sageli tuntud kui graatsia, jõu ja ilu sümbol. Hirvega on juba ammustest aegadest seotud paljude erinevate kultuuride uskumused üle kogu maailma, kus igaüks vaatab selle imelise olendi poole omal erilisel viisil. Mõnedes kultuurides nähakse hirve võimsa vaimuna, kes võib meid elus keeruliste väljakutsete kaudu juhtida. Teistes kultuurides austatakse hirve tema õrna loomuse tõttu ja peetakse rahu ja õnne sümboliks.

Väeloomade ja inimeste sidet on tunnustatud sajandeid. Usutakse, et me ei vali oma väelooma, vaid ta valib meid ise. Sideme loomine meie väeloomaga võib pakkuda kaitset, võimu ja tarkusi. Meil võib olla ka mitu väelooma, kes erineval eluperioodil tulevad ja siis lähevad, andes meile ainulaadseid teadmisi.

Kas teadsid?

See on unikaalne originaalmaal, mis on loodud kvaliteetsele lõuendile.

UV valguses saad seda maali vaadelda hoopis teises sügavuses. Antud maaliga raami kaasa küll ei tule, kuid saad selle alati ise teha.

Maal on hoolega pakitud, et jõuda sinuni täies hiilguses.

Palun lisa tellimisinfosse ka enda telefoni number, et kuller saaks vajadusel ühendust võtta. Anna palun meile nädal aega, et maali saatmiseks ette valmistada . Usu mind, ootamine on seda väärt!

Müüdud

  • Mõõdud: diagonaal 23 cm (9.05″)
  • Toepind: lõuend raamil
  • Kaitse: maal on kaetud akrüüllakiga, mis toimib kaitsena ning annab maalile pikema eluaja.
  • See on unikaalne originaalmaal
  • Maal on signeeritud
  • Maaliga tuleb kaasa sertifikaat, mis tõendab selle autentsust.
  • UV valguses saad seda maali vaadelda hoopis teises sügavuses. Antud maaliga raami kaasa küll ei tule, kuid saad selle alati ise teha.
Mõõtmed 23 cm
Värv

Kollane, Must, Punane, Roheline, Roosa

Suurus

40x50cm

Scroll to Top