Kotka teadvus

Ma keerlen läbi su keha, et otsida kõiki su elu jooksul lahendamata ja sassis kohti.

Olen siin, et jääda, üks kord ja alati. Sellest kõigest on liiga kaua aega möödas, kui sa endasse vaatasid. Kotka teadvus seisneb selles, et näeme oma olemuse terviklikkusega, mitte kinni jäädes ainsusesse, detailidesse, see on samaaegselt nägemine ja tunnetamine, erksa pilguga, kuid siiski lõdvestunud meelega, tõustes oma elust kõrgemale, et näha ülevaadet ruumis ja ajas, et tajuda oma elust suuremat pilti.

See on aeg reisida sissepoole oma hinge pimedatesse ja varjatud paikadesse, et taastada ühendus iidse maa tarkusega. Püha ja intiimse ruumi saab luua ka pimedas küünla süütamisega. Jälgi, mis ilmneb, ja ilma hinnanguid andmata kutsu see endale kingitusi tooma. Sulle pakutakse võimalust vabaneda ja terveneda oma elu aspektidest, millest olete välja kasvanud. Ära muretse, et see protsess sind ära kulutab.

Elu pakub sulle teist võimalust. Kasuta seda, sest see võimalus ei pruugi sulle enam tulla. Kingi endale aega, et olla koos oma pimedusega – oma hirmude, valu ja kauni potentsiaali seemnetega –, kuni tuled teiselt poolt välja vabana, targana ja täis loovust.

  • Mõõdud: 20x20cm (8″×8″), 30x30cm (12×12″), 20x20cm (8″×8″)
  • Toepind: lõuend raamil
  • Kaitse: maal on kaetud epoksiidvaiguga, mis toimib kaitsena ning annab maalile pikema eluaja.
  • See on unikaalne kolmikmaal
  • Signatuur on maalide taga
  • Maaliga tuleb kaasa sertifikaat, mis tõendab selle autentsust.
Scroll to Top