Tervendav mandala maal

1659618854741 1

Loon energeetilisi maale – mandalaid, mis on sinu kõrgemaks hüvanguks, tõstavad sinu vibratsioonilist sagedust ja toetavad sind oma väkke jõudmisel.

Sageduse tõstmine on seotud teadvuse avardumisega võimaldades sul kogeda elus suuremat heaolu ja elukvaliteedi tõusmist. Tänu pingete vabastamisele saad liikuda kergemini sinna kuhu pead minema ja saad luua seda, mida soovib kogeda.

Avasta JekaArt tervendavate maalide maagiline jõud

1. Miks üldse tellida endale eraldi loodud tervendav mandala maal?

Energeetilised tellimusmaalid on seotud konkreetse inimese, suhte, koha, ruumiga ja need aitavad puhastada vanu mustreid, tõsta sagedust ja luua tervendust.

Iga maaliga kaasneb oma lugu ja iga maal on ainukordne ning loodud läbi tellija energia. Soovitan tellida energeetilist maali endale või kallile inimesele kui soovid: tervendada oma hinge, vaimu või keha või kui soovid lahendada elus mõnda konkreetset probleemi. Teinekord tunned, et kinnijäänud energia tuleb kuskilt sügavamalt kui käesolev elu – sellisel juhul on võimalik luua maal, mis aitab ja toetab sind eelmise elu pigete vabastamisel. Energeetiline, tervendav maal võib aidata lahendada suguvõsa mustreid ja anda kaitse. Mõnikord vajad aga suunda eluülesande leidmisel – tervendav mandala maal võib sind ka siin aidata.

2. Kuidas maalid valmivad – ajakava

 1. Kõigepealt palun täida tervendava maali tellimisvorm.
 2. Saadame sulle pakkumise 24 tunni jooksul ja vajadusel küsime lisaküsimusi.
 3. Kui oled pakkumisega nõus ning teinud 50% suuruse tagastamatu ettemakse alustan sinu tervendava maali loomist.
 4. Teen sinuga kõne/vestluse, luues side sinu kõrgema minaga, et saaksin energeetiliselt sind paremini tunnetada. Kui tellid energeeitlist maali mõnele oma kallile sõbrale, küsin sinu käest küsimusi inimese kohta, kellele maal on mõeldud minema.
 5. Kui sul on mõni värvieelistus või toon, mida sa kohe kindlasti ei soovi, anna palun mulle sellest teada. Siis oskan maali luues sellega arvestada ning tuua lõuendile just need värvikombinatsioonid, mis on sinu kõrgemaks hüvanguks.
 6. Tellimuse valmis saamisel palun maksa selle ülejäänud 50% tasust ning saatmiskulud. Saadan sulle ka arve meilile.
 7. Anna kindlasti teada nii kui maali kätte saad, mis tunded ja emotsioonid sul seda nähes tekkisid.
 8. Igasugune tagasiside on alati oodatud. Jaga ka minuga, mis muutusi oled peale maali kättesaamist elus kogenud või mida oled märganud. Mul on alati rõõm kuulda kuidas loodud teos sinu elu positiivselt muutnud on.

3. Siin on mõned näited mandala maalidest

Olen valinud luua tellimustööna energeetilisi maale – mandalaid, mis on sinu kõrgemaks hüvanguks, tõstavad sinu vibratsioonilist sagedust ja toetavad sind oma väkke jõudmisel.

Sageduse tõstmine on seotud teadvuse avardumisega võimaldades sul kogeda elus suuremat heaolu ja elukvaliteedi tõusmist. Tänu pingete vabastamisele saad liikuda kergemini sinna kuhu pead minema ja saad luua seda, mida soovib kogeda.

Uuringud on näidanud, et mandalate vaatamine võib vähendada stressi ja ärevust, alandada vererõhku ning soodustada üldist heaolu. Tutvu varem tehtud mandala maali eritellimustega siin..

Mõned näited olen ka siia välja toonud:

20221202 104520 01
Luxury home decor
20210907 115709 01 02
Wall art mandala
Surfboard mandala

4. Kui palju maksab energeetiline tervendav maal?

Selleks, et maal saaks sind teenida nii nagu ta seda tegema on tulnud pead omalt poolt andma ka vajaliku panuse, mis looks energeetilise tasakaalu.

Kuna iga eritellimusena valminud maal on unikaalne on võimatu hinda pakkuda enne kui on teada sinu täpne soov. Hind sõltub maali suurusest, keerukusest/detailidest ja lisadest.

Hinna kujundamisel lähtun:

 • Maali suurusest;
 • Detailide rohkusest ja keerukusest;
 • Raamitud või raamimata (teeme eraldi raami vaid pimedas helendavatele maalidele, mis tulevad ka eraldi tuledega).

5. Kui palju aega kulub maali loomisele?

Tavaliselt kulub maali loomisele umbes 3 nädalat. Mõnel juhul võib selleks kuluda ka 1 kuu, eriti kui tegemist on suure maaliga.

Peale maali valmimist lasen tal paar päeva kuivada, et peale kanda kaitselakk.

Hoian sinuga ühendust maali loomise käigus, et kõik valmiks õigeks ajaks.

Püüan vastata kõikidele päringutele 24 tunni jooksul.

6. Kuidas maale pakime ja saadame ?

Tänu oma sagedusttõstvatele ja energiat andvatele omadustele on JekaArt kunst kättesaadavaks tehtud kõikjal – saan selle pakendada ja saata sinna, kus iganes sa ka ei asuks.

Hoolitsen selle eest, et maalid saabuksid turvaliselt ja kahjustamata. Kasutan kilet, kartongi ja muid pakendamismaterjale.

Rahvusvaheliseks saatmiseks kasutan usaldusväärset kulleriteenust.

Olen rõõmuga valmis vastama kõigile sinu maali loomise käigus tekkinud küsimustele.

Kõikidel JekaArt maalidel on ainulaadne kosmilistest tasanditest saadud info ja energia.